KSRO Kontrolowana Samoregulacja Organizmu ​

Nasze ciało jest doskonałym mechanizmem nastawionym na przetrwanie w każdych warunkach. W chwilach, gdy nie dbamy o jego ekologię  zaczyna chorować.
W każdym z nas tkwią ogromne niespożyte możliwości, które możemy wykorzystać do samouzdrawiania. Czy można nauczyć się na zawołanie uruchamiać u siebie te zdolności? Tak!
Uzdrawianie metodą KSRO (Kontrolowana Samoregulacja Organizmu) pomaga uaktywnić mechanizm samoregulacji i autoregeneracji samodzielnie i w sposób świadomy, bez żadnej hipnozy i wizualizacji.

KSRO to umiejętność wywoływania i utrzymywania specyficznego stanu, w którym organizm porządkuje swoje zasoby i aktywuje stłumione funkcje. Nawet wtedy, kiedy idziesz na spacer, jedziesz autobusem lub odpoczywasz oglądając telewizję  możesz uzdrawiać się. Nie ma znaczenia, co robi twoje ciało, ważne jest, jak działa twój nieświadomy umysł.

Jedyne czego potrzebujesz dobrego planu postępowania i odrobinę czasu dla siebie.
Ten stan jest naturalny i tak powszechny, że nie zwracamy na niego uwagi.
Poprawia się nie tylko humor, zdrowie, znikają dolegliwości, które wydawały się nie do pokonania, ale co najważniejsze rośnie pewność siebie, wiara w swój geniusz, czujesz, jak twoje możliwości zmieniają się i rosną z każdą chwilą!

Potrafisz rozwijać się, szybko regenerować siły witalne organizmu. Możesz zmieniać sposób funkcjonowania nie tylko poszczególnych organów takich jak oczy, mięśnie kręgosłupa lub narządy wewnętrzne, ale i wpływać na rozwój swoich umiejętności psychicznych, kształtować swoją osobowość i ciało według własnych potrzeb i marzeń.
Metoda jest prosta i dostępna każdemu.
Z łatwością nauczysz się jej podstaw w ciągu czterogodzinnych warsztatów prowadzonych przez autora metody Siergieja Litwinowa.

Przewiń do góry