Szkolenia

Zapraszamy na nasze szkolenia

Wszystkie nasze szkolenia są prowadzone przez Siergieja Litwinowa, trenera o olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu, często pracującego w oparciu o swoje autorskie metody czerpiące z bogatej tradycji ludowej i ezoterycznej. Z nim na żadnym kursie nudzić się nie będziesz, a wiedzę i praktyczne umiejętności przyswoisz w twórczej radosnej atmosferze i jak wielu kursantów – będziesz chciał wrócić na kolejne szkolenie..

KSRO Kontrolowana Samoregulacja Organizmu

praktyczne warsztaty już od 400 PLN

Twój organizm wie najlepiej jak przywrócić w nim stan równowagi i harmonii. Musisz tylko go słuchać i wiedzieć jak uruchomić mechanizm samouzdrawiania. Nauczymy Cię tego na kursie…

Szkoła Hipnozy i KSRO

tygodniowe szkolenia wraz z pobytem

W rzeczywistości już wielokrotnie doświadczałeś specyficznego stanu umysłu… stanu głębokiego przyjemnego relaksu i radosnego spokoju obejmującego zarówno ciało jak i umysł. W tym naturalnym odmiennym stanie świadomości, stajemy się bardziej otwarci na sugestie zewnętrzne lub wewnętrzne. Na kursie dowiesz się, jak go wywoływać i wykorzystywać.

KSRO (Kontrolowana Samoregulacja Organizmu)
w terapii widzenia

już od 950 PLN

Trzydniowe szkolenie pokazujące jak uruchomić wewnętrzny program treningu wzroku.

Zdejmowanie uroków jajem

Szkolenia weekendowe lub tygodniowe

Kurs wprowadza w świat  ludowych tradycji słowiańskich. Uczy jak za pośrednictwem jajka można usunąć chorobę lub inne zaburzenie energetyczne.
Poznasz krok po kroku proces przygotowania się, toczenia jaja i interpretacji wyników przeprowadzonego zdejmowania uroku.

Shiatsu - masaż terapeutyczny i akupresura

Tydzień lub 3 weekendy od 1575 PLN

Znajomość japońskiej sztuki masażu punktowego pozwoli Ci podnieść jakość życia własnego i wspomóc innych – szczególnie mało aktywnych fizycznie i z napięciami mięśniowymi wskutek siedzącego trybu życia.

Inicjacje Reiki

od 350 PLN

Reiki jest najprostszą naturalną metodą uzdrawiania. Jeśli czyjeś kanały energetyczne są raz otwarte przez Mistrza Reiki, ta energia będzie naturalnie przepływać przez jego ręce. Zachowuje umiejętność kanalizowania energii przez resztę swojego życia.

Interesują Cię szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, psychologii, NLP i dla biznesu? Chcesz zamówić szkolenie dla firmy?

Przejdź na stronę:

Chodzenie po rozżarzonych węglach

najefektowniejsze po zmroku…

Choć samo przejście po rozżarzonych węglach trudno nazwać szkoleniem, to daje większe efekty niż niejedno szkolenie motywacyjne!

Chcesz zadbać o wzrok lub pozbyć się okularów i bliżej poznać autorską metodę treningu wzroku Siergieja Litwinowa?

Przejdź na stronę:

Przewiń do góry