KSRO – Kontrolowana Samoregulacja Organizmu – klucz do swojego zdrowia i szczęścia…

Nasze ciało – doskonały mechanizm nastawiony na przetrwanie w każdych warunkach. Samodoskonalenie i rozwój są siedzibą Duszy i podporządkowane są naszym myślom i pragnieniom.
W chwilach, gdy nie dbamy o  ekologię naszego ciała – zaczyna szwankować i sprawiać nam kłopoty. Ten stan nazywamy chorobą lub niedomaganiem. Starożytni lekarze mówili, że lekarz nie leczy – lekarz pomaga organizmowi osiągnąć stan równowagi i harmonii, ponieważ każdy organizm posiada zdolności autoregeneracyjne. W jaki sposób wprowadzamy zaburzenia do stanu równowagi to wie każdy: nieprawidłowe odżywianie, brak ruchu, zbyt ostre emocje, syndrom przemęczenia, brak czasu dla siebie… Jak z powrotem odzyskać zdrowie – o to raczej pytamy lekarza (w głębi duszy licząc na pigułkę) i oczekujemy natychmiastowego uzdrowienia…

Zapominamy o tym, że w każdym z nas tkwią ogromne niespożyte możliwości, które możemy wykorzystać do samouzdrawiania – wystarczy pozwolić swemu organizmowi dotrzeć do Klucza otwierającego pokłady wewnętrznej siły i zdolności do przetrwania.

Prawdopodobnie pamiętasz zdarzenia ze swego życia, gdy leżałeś chory ledwie dysząc … i nagle wiadomość o czymś lub kimś, na kim ci bardzo zależało spowodowała, że z minuty na minutę zacząłeś czuć się coraz lepiej – jak gdyby wstąpiło w ciebie nowe życie!

To był moment, gdy dotarłeś do wewnętrznego pierwiastka utrzymującego ciebie w zdrowiu. Emocja uwolniła te siły.

Czy można nauczyć się na zawołanie uruchamiać u siebie te zdolności? Tak! Ważne jest odnaleźć lub przypomnieć sobie ścieżkę dostępu – mówiąc językiem komputerowca, podać twoje indywidualne (z nikim nie porównywalne i nikomu nie znane – żadnemu hipnotyzerowi ) hasło i kod dostępu i wprowadzić program, który chcesz zrealizować i na którym ci bardzo zależy! Od tej chwili dajesz możliwość, by organizm sam realizował twój program, bez ingerencji, pomagania lub przeszkadzania mu. Wyniki są zaskakujące!

Poprawia się nie tylko humor, zdrowie, znikają dolegliwości, które wydawały się nie do pokonania, ale co najważniejsze – rośnie pewność siebie, wiara w swój geniusz, czujesz jak twoje możliwości zmieniają się i rosną z każdą chwilą!

Niegdyś zaczynało się od hipnozy i prowadzącego cię uzdrowiciela – usypiano, miałeś podążać za jego głosem, relaksować się, uczyć się wchodzić w coraz głębszy stan hipnotycznego transu… To się skończyło jeszcze w czasie seansów Chasaja Alijewa – Dagestańskiego psychiatry, kierownika Ośrodka Autoregulacji w Machaczkale prowadzącego szkolenia m.in. dla radzieckich kosmonautów i sportowców.
Teraz możesz znaleźć swój klucz bez transów hipnotycznych!

Kontrolowana Samoregulacja Organizmu (KSRO) pozwala wywołać i utrzymywać specyficzny stan umysłu, gdy organizm porządkuje swoje zasoby i odkrywa stłumione funkcje nawet wtedy, kiedy idziesz na spacer, jedziesz autobusem lub odpoczywasz oglądając telewizję. Nie ma znaczenia, co robi twoje ciało, ważne jest, jak działa twój nieświadomy umysł. Prawdopodobnie zastanawiasz się, co to za stan? Czy już kiedykolwiek go miałem? Tak! Ten stan jest naturalny i powszechny – na tyle, że nie zwracamy na niego uwagi. Jesteś zmęczony – włącza się samoregulacja, dopadła cię choroba – mózg automatycznie wchodzi w reżim autoregulacji, uczysz się czegoś, co cię fascynuje – wyłączasz się (częściowo ) ze świata zewnętrznego i przeżywasz lekką przyjemną euforię. Wszystko odbywa się w trochę spowolnionym tempie, a przy tym wiesz, że zdrowiejesz, lub nabywasz nowe umiejętności!

KSRO – Kontrolowana Samoregulacja Organizmu uczy, jak osiągać twój wyjątkowy specyficzny stan autoregulacji w sposób świadomy. Nie tylko wtedy, gdy jesteś zmęczony lub chory, ale również i wtedy, gdy celowo chcesz usprawnić pewne aspekty swego życia, osobowości, gdy chcesz szybko odpocząć lub nauczyć się nowych umiejętności, skoncentrować się na zadaniu lub podnieść poziom wytrzymałości fizycznej, wydobyć twórczy potencjał, czy wzmocnić fluidy dobra i radości emanujące z twojej osobowości. Z każdym dniem stosowania tej metody wzrasta poczucie wolności i niezależności – otwierają się nowe horyzonty, ludzie radykalnie zmieniają swoje życie i życie nabiera innej wartości. Od walki i borykania się z problemami – do tworzenia świata, o którym marzysz i dzielenia się tym światem z innymi!

Czym jest Kontrolowana Samoregulacja Organizmu – ścieżką dostępu do specyficznego stanu umysłu, gdy potrafimy rozwijać się, szybko regenerować siły witalne organizmu, zmieniać sposób funkcjonowania nie tylko poszczególnych organów takich jak oczy, mięśnie kręgosłupa, narządy wewnętrzne, ale i wpływać na rozwój swoich umiejętności psychicznych, kształtować swoją osobowość i ciało według własnych potrzeb.

Metoda jest prosta i dostępna każdemu.

Siergiej Litwinow

Metodę Kontrolowanej Samoregulacji Organizmu możesz poznać na naszych szkoleniach:

KSRO – Kontrolowana Samoregulacja Organizmu – klucz do swojego zdrowia i szczęścia…
Przewiń do góry